Ilustracja osoby z komputerem

Chcesz zwiększyć ruchu na stronie?

Jesteś we właściwym miejscu! Mój blog to jedno z najlepszych źródeł informacji jak wyspecializować się w branży pozycjonowania.

O Kuba Pawlak

KUBAPAWLAK.pl to oficjalny blog specjalisty pozycjonowania SEO - Kuby Pawlaka - który od blisko 20 lat tworzy rozpoznawalne marki internetowe zarabiające setki tysięcy złotych rocznie.

Jeśli szukasz eksperta SEO do poprowadzenia Twojego projektu, chcesz pogadać, umówić się na konsultacje lub omówić inne możliwości współpracy, napisz koniecznie do mnie!

Kuba Zdjęcie

Swoją przygodę internetową rozpoczynałem w latach 90-tych tworząc serwis technologiczny Amnezja.org. Był to jeden z największych portali o tematyce oprogramowania. Pozycjonowanie stron internetowych w tamtych czasach było banalnie proste, a użytkowników zdobywało się jakością publikacji traści. Konkurencji również jako takiej nie było gdy dopiero tworzył się Internet w Polsce.

Później rozpocząłem rozwój dobreprogramy przyczynijąc się do wzrostu oglądalnośći o mln użytkowników tworząc teksty zoptymalizowane pod kątem SEO (tzw. content marketing). Moje publikacje generowały setki tysięcy odsłon miesięcznie, a działania marketingowe przyczyniły się do całkowitego zdominowania rynku IT przebijając 7 mln UU. 80% ruchu pochodziła z wyszukiwań Google. Warto wspomnieć, że dobreprogramy nigdy nie wydały na reklamę ani jednej złotówki.

Dzisiaj warunki gry są inne, ale ciągle jest możliwe zarabianie w Internecie na tworzeniu treśći zakładając blog czy serwis od podstaw. Jest tylko trudniej, ponieważ na rynku jest znacznie większa konkurencja. Podobnie wygląda sprawa w przypadku sklepów internetowych, stron firmowych i każdego innego biznesu online. Jednym z moich nowszych projektów jest ONE Jailbreak.

Wielu mentorów w branży nieruchomości uczy jak zarabiać na flipowaniu mieszkań, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób zarobić pierwsze 500 000 złotych by mieć środki na takie inwestycje. Ja na to pytanie odpowiedzi już szukać nie muszę, ale mogę pomóc Ci osiągnąć każdy wyznaczony cel. To co musisz poświęcić to nie duże pieniądze na start, ale swój czas i determinacje do działania.

KUBAPAWLAK to marka, która ma na celu pomóc każdemu w zrozumieniu technik SEO by osiągnąć sukces i niezależność finansową za pośrednictwem Internetu. Poza dzieleniem się na blogu wiedzą na temat pozycjonowania i content marketingu, oferuje również usługi komercyjne takie jak Audyt SEO, Pozycjonowanie stron, Konsultacje i szkolenia SEO. Zapraszam do kontaktu!